Promosyon ve kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren grup şirketimiz LeColor, 1979’dan beri yenilikçi anlayışıyla müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüz teknolojilerinin tüm evrelerinin, profesyonel el işçilikleri ile buluştuğu LeColor, en kaliteli malzemelerin günümüz trend tasarım ve renkleri dahilinde tasarlanan ürünler ile hayat bulduğu 39 yıllık bilginin ve birikiminin meyvesidir.

Kurulduğu günden itibaren yenilikçi uzman kadroya sahip olan Levent Ofset, 2016 yılında Levent Kutu markası ile sektöre yeni bir anlayış ve kurumsal kimlik anlayışını siz müşterilerimize getirmeyi hedeflemiştir. 
Yeni nesil mukavva taslamalı kutu üretiminde köşelerin 90 derece dönüşü ile sektöre yenilik katması sayesinde geçme kapaklı kutular, mıknatıslı kutular ve özel değerli kutularınızın siparişleri Avrupa kalitesinde üretilmektedir. 

Yeni bir anlayış ve çağdaş bakış açısıyla Tanıtım Dünyasına farklı bir soluk getirecek olan LEVENT PROMOSYON, yaptığı yeniliklerle iş dünyasının hizmetine girmiştir. LEVENT OFSET'in 66 yıllık bilgi birikimi, üstün üretim gücü ve yüksek kalite anlayışıyla artık emin ellerdesiniz. Kaliteli ürün, uygun fiyat, sizi rakiplerinize karşı her zaman farklılaştıracak kurumsal hizmet LEVENT PROMOSYON'un sektöre katacağı en büyük değer olacaktır. LEVENT PROMOSYON, yenilikçi, zengin ürün yelpazesi ile Türkiye'nin dört bir yanındaki reklam ajanslarına, pazarlama şirketlerine hizmet vermeye başlamıştır.