Sertifikalarımız

 

FSC® (Forest Stewardship Council®), dünyadaki ormanların çevresel olarak uygun, sosyal açıdan yararlı ve ekonomik olarak uygulanabilir bir şekilde yönetilmesi misyonunu üstlenen, kar amacı gütmeyen çok ortaklı bir kuruluştur. 2010 yılından beri FSC®(FSC®-C043979) sertifikalı ve üretimini bu standartlarda yapan bir firma olarak çevre duyarlılığımızı ortaya koymaktayız.

 

 

 

 

 

ISO,International Organization for Standardization’un kısa yazılışı olup uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim sistemi standartıdır. ISO 9901 belgesi bir firmanın ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Uzun yıllardır ISO 9001 standartlarında üretim yaparak müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaktayız.

 

ISO 22000 Gıda zincirinde yer alan kuruluşların, gıdanın tüketim anında güvenli olmasını sağlamak ve gıda güvenliğine yönelik olan tehditleri kontrol altına almak için gerekli şartları kapsayan bir yönetim sistemi standardıdır. Gıdasal ambalaj malzemeleri üretimindeki yüksek standardımızı bu sertifikayla belgelemekteyiz.